PAYLAŞIRKEN ÖĞRETEN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dj cihan............

dj cihan............ Empty dj cihan............

Mesaj  Admin Paz Tem. 27, 2008 8:45 am

Tarih: Prş Mar 20, 2008 1:30 pm Mesaj konusu: Dj cihan....(cix)

--------------------------------------------------------------------------------

Merhaba arkadaslar ...

öncelıkle kendımı tanıtıyım... ismim cihan dj'lik yolunda büyük bir hızla devam edıyorum muzık tarzım trance,tribal,techno.elecktro dur...
muzıklerle ugrasmayı yenı mıxler yapmayı severım ve bunun ıcınde buyuk caba gosterırım dj serdar ayyıldız tanısıp dj atıldıktan snr yaklasık 3 senedır buyuk bı basarı ıle ılerlıyorum dj tıesto konserınde CNR EXPO konserınde taşıp guzel bır sohbet edıp dahada cok muzıge tutulmamı sagladı...dj hava olsun dıye yapmayın !!! tıestonun konserde bı cumle kullanadı bana karsı cumle şu ( ELINE MIXERI ALIP CAFEDE BARDA CLUPDE V.S GIBI YERE CIKIP 2 PARCA CALIP ARALARINA LOOP SAMPLE KOYUPDA BEN DJ DIYEN INSANLARDAN NEFRET EDERIM DIYORDU...) HERKESIN EMEGINE SAYGI DUYARIZ AMA SU İŞİ BILMIYOSAN YAPMA BEE KARDESİM...EYER DJ SEVEREK YAPMAK ISTEYEN VARSA ÇALISMA YAPABILIRIZ HERKESI BEKLERIM...yapmıs oldugumuz muzıklerı www.herkesdinlesin.com/tigercafe17 dınlıyebılırsınız ındırebılırsınız burdan tum dj arkadaslara basarılar dılerım... SORULARINIZ BILMEK ISTEGINIZ KONU VARSA crazydjcihan@hotmail.com'dan ulaşabilirsiniz...
cheers

Admin
Admin

https://kudigaffilm.forumdizini.com